Lütfen Bekleyiniz...

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Firmamız, müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda, yapılacak olan yatırıma ait bütçe, maliyet hesaplamaları, fizibilite çalışmaları, statik çözümleme ve proje hazırlamanın yanında yatırımın ihtiyacı olan mimari, geoteknik, elektrik, mekanik ve harita projelendirmeleri gibi alanlarda da beraber çalıştığımız partner firmalar ile teslim alınan işlerin başından sonuna her aşamasını üstlenebilmektedir.

  • Proje Hizmeti;

Ardalis İnşaat olarak, her türlü çelik konstrüksiyon ve betonarme yapının, yerli ve yabancı yönetmelikleri kullanarak tamamı lisanslı programlar kullanılarak statik hesaplarının yapılması ve ruhsat projelerinin oluşturulması, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 2D&3D çizimlerinin imalata uygun olarak hazırlanması hizmetlerini sunmaktayız.

  • Müşavirlik Hizmeti;

Nitelikli, alanında uzman ve deneyimli firmamızda danışmanlık hizmeti de yürütmekteyiz. Bu konuda da güçlü referanslarımızla kendimizi ispatladık. İhtiyaçları belirleme, araştırma, işin tarifi, tekliflerin değerlendirilmesi, en uygun olanın seçilmesi, uygulama aşamasındaki koordinasyonu ve imalatların projeye uyumluluk kontrollerini yaparak başarılı işlere imza atıp referanslarımızı artırmaktayız.